SAMOSTATNÝ ÚČTOVNÍK 

Náplň práce: – komplexné vedenie podvojného účtovníctva – príprava DPH priznaní, súhrnných a kontrolných výkazov – spracovanie ročných účtovných závierok – komunikácia s klientmi a úradmi Požiadavky na zamestnanca: – ekonomické vzdelanie – skúsenosti (prax. min. 2 roky) v oblasti finančného účtovníctva (pozícia nie je vhodná pre absolventov) – pokročilá znalosť zákona o DPH, zákona o účtovníctve a zákona o dani z príjmov – proaktívny prístup

Miesto výkonu práce: -Bratislava (Staré mesto)

Si talent, ktorý nám nesmie chýbať?  -Šikovní ľudia majú u nás dvere otvorené. Zašli nám Tvoj životopis a my Ťa budeme kontaktovať:

PREČO BY STE MALI PRACOVAŤ PRÁVE U NÁS?

Spoločnosť Top 1 Accounting, s.r.o. je trvalo rastúca účtovná spoločnosť, ktorá sa zameriava na komplexné spracovanie účtovníctva, mzdy, daňové a podnikateľské poradenstvo. Za úspechmi firmy stoja predovšetkým zamestnanci. Práve preto sa snažíme pre nich  vytvárať inšpiratívne pracovné prostredie a priestor pre odbornú realizáciu. Firemné akcie, flexibilný pracovný čas, kontinuálne vzdelávanie či možnosť home officu je samozrejmosťou, ktorú firma poskytuje.  

HODNOTY FIRMY:

    
PRIATEĽSKÉ PROSTREDIE INOVÁCIE A ROZVOJ FÉROVOSŤ A ĽUDSKOSŤ WORK-LIFE BALANCE