Office house – Virtuálne sídlo

Ak potrebujete pre svoje podnikanie kontaktnú adresu, či už ide o zriadenie sídla Vašej spoločnosti alebo príjem, úschovu a preposielanie pošty, sme tu, aby sme Vám poskytli profesionálne a efektívne riešenie.

S našou službou „office house“ získate svoju vlastnú poštovú schránku na podnikanie, ktorá Vám poskytne potrebnú dôveryhodnosť a profesionálny dojem voči vašim zákazníkom, obchodným partnerom a úradom. Budete mať stabilnú adresu, ktorú môžete uvádzať na svojich oficiálnych dokumentoch, webových stránkach a vizitkách.

Naša spoločnosť Top 1 Accounting Vám ponúka rôznorodé možnosti prispôsobenia tejto služby podľa Vašich potrieb. Bez ohľadu na to, či máte malú alebo veľkú spoločnosť, sme schopní poskytnúť Vám prispôsobené riešenie, ktoré bude zodpovedať vašim špecifickým požiadavkám.

S našou skúsenosťou a odborným prístupom sa môžete spoľahnúť na to, že Vaša adresa bude v bezpečí a Vaša pošta bude spracovaná spoľahlivo a diskrétne. Vaša spoločnosť bude mať progresívne virtuálne sídlo, ktoré bude reprezentovať váš profesionálny prístup k podnikaniu.

Kompletný obsah služieb office house

Medzi hlavné služby s prenájmom priestorov patria predovšetkým tieto služby:

Zriadenie sídla a schránky pre vašu spoločnosť


Príjem poštových zásielok a ich bezpečné uloženie


E-mailová notifikácia o doručenej zásielke


Preposlanie prijatej pošty na Vami určenú adresu


Prijímanie telefónnych hovorov vo Vašom mene


Osobné vyzdvihnutie zásielok aj balíkov