Daňové poradenstvo

Vieme, že správne posúdenie jednotlivých obchodných prípadov z daňového hľadiska je pre každú spoločnosť jedným zo základných predpokladov predchádzania sankciám, pokutám a úrokom z omeškania zo strany štátu. Preto sa naša spoločnosť zameriava na profesionálne daňové poradenstvo, ktoré Vám pomôže maximalizovať daňové výhody a minimalizovať riziká.

V našom tíme máme daňových poradcov s náležitou kvalifikáciou a odbornou spôsobilosťou v oblasti daní. Sme presvedčení, že len tím odborníkov s bohatými skúsenosťami je schopný poskytnúť kvalitné a komplexné riešenia pre Vašu daňovú agendu. Naši daňoví poradcovia sú vždy dobre informovaní o aktuálnych zákonoch a predpisoch, ktoré sa týkajú daňovej problematiky a sú schopní ich aplikovať na Vašu špecifickú situáciu.

Veríme, že pravidelná spolupráca s našou spoločnosťou Vám prinesie nielen úspory, ale aj väčší pokoj a istotu, že Vaše daňové záležitosti sú v spoľahlivých rukách. Sme pripravení poskytnúť Vám individuálny prístup a riešenia presne prispôsobené potrebám Vašej firmy.

Nezáleží na tom, či ste malá alebo veľká spoločnosť, či podnikáte na lokálnej alebo medzinárodnej úrovni – naša spoločnosť Top 1 Accounting je pripravená Vám pomôcť. Dôverujte nám Vašu daňovú agendu a my sa postaráme o to, aby ste boli v súlade so všetkými daňovými predpismi a využili všetky dostupné daňové výhody.

Tešíme sa na spoluprácu

Čo ponúkame ?

 

Daň z príjmov právnických osôb


Daň zo závislej činnosti


Optimalizácia daňovej povinnosti


Daň z príjmov fyzických osôb


Daň z motorových vozidiel


Daňová agenda


Daň z pridanej hodnoty


Daň z nehnuteľnosti


Zastupovanie v daňových konaniach